Regulāras nodarbības

  • Rūjienas senioru sadziedāšanās stunda
    Katru otro piektdienu plkst. 10.00.

    lasīt vairāk

NVO vasaras akadēmija 2012

Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) jau septīto gadu aicina Tevi piedalīties vasaras akadēmijā nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem. 2012.gada vasaras akadēmijas tēma ir veltīta profesionālai interešu aizstāvībai, sarunām ar Latvijas „smagsvariem” un sevis iepazīšanai. Akadēmijā aicināti piedalīties nevalstisko organizāciju pārstāvji – īpaši NVO vadītāji un vadošie darbinieki, kuri vēlas iegūt jaunas zināšanas un pieredzi NVO darbā, iegūt informāciju par aktuālākajiem valsts un nevalstisko organizāciju sadarbības aspektiem. 2012. gada aktuālākā tēma ir Nacionālais attīstības plāns un struktūrfondu plānošanas periods, kā arī citi, ne mazāk nozīmīgi aspekti - Latvijas gatavošanās Eiropas Savienības prezidentūrai, Eiropas pilsoņu iniciatīva, kā veidot savu eNVO un citas aktualitātes. Tomēr pats galvenais - sadarbība un sadraudzība starp Latvijas organizācijām.

Aicinājums uz NVO vasaras akadēmiju 2012 pieejams šeit.

NVO vasaras akadēmijas 2012 programma pieejama šeit.

NVO vasaras akadēmijas dalībnieku skaits ir ierobežots – 25 personas, eLPA dalībnieku atlasē pievērsīs uzmanību dalībnieku motivācijai un interesei darboties tieši interešu aizstāvības jomā. Dalības maksa vienai personai ir 40 LVL.

Piesakies dalībai NVO vasaras akadēmijā, tiešsaistē līdz 2012.gada 27. jūlija plkst. 15:00 elektroniski aizpildot pieteikuma anketu šeit.

eLPA līdz 2012. gada 5. augustam informēs tikai tos dalībniekus, kuru dalība Vasaras akadēmijā tiks akceptēta.

Infomācijas avots: NVO e-ziņas

 

 

 

  • Icon 02
  • Icon 03

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!