Regulāras nodarbības

  • Rūjienas senioru sadziedāšanās stunda
    Katru otro piektdienu plkst. 10.00.

    lasīt vairāk

Piedalies konkursā „Brīvprātīgais 2012”

Izglītības un zinātnes ministrija aicina visus Latvijas jauniešus vecumā no 13 – 25 gadiem, sadarbībā ar savu pašvaldību, kādu nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru, veikt brīvprātīgo darbu un piedalīties konkursā „Brīvprātīgais 2012”. Tā mērķis ir veicināt jauniešu interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt jauniešu iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā.

Lai piedalītos konkursā, jauniešiem jāizveido komanda no 6 – 10 cilvēkiem. Dalībnieki var pārstāvēt vienu vai vairākas klases, skolu, jauniešu centru, nevalstisko organizāciju, pašvaldību vai vienkārši draugu, domubiedru grupu. Brīvprātīgo komandām jāveic jebkura veida brīvprātīgo darbu Latvijā. Tas var būt dažu stundu, vienas vai vairāku dienu pasākums, vairāku nedēļu vai mēnešu darbs. Darbu var veikt klātienē vai neklātienē – kā e-brīvprātīgo darbu. Obligāts nosacījums dalībai konkursā - veicot brīvprātīgo darbu, sadarboties ar pašvaldību, valsts iestādi, jaunatnes iniciatīvu, interešu centriem vai kādu nevalstisku organizāciju, noskaidrojot to vajadzības un vēlmes un atbilstoši saskaņojot veicamo brīvprātīgo darbu.

Konkursa nolikums ir atrodams mājas lapā šeit .

Par īpašiem nopelniem brīvprātīgo darba veicināšanā un atbalstīšanā tiks piešķirta arī balva

„Brīvprātīgo balsts 2012”. Šīs nominācijas uzvarētāji tiks noteikti pēc brīvprātīgo darba komandu ieteikumiem. Balvu iegūs cilvēks, kurš sniedzis visnozīmīgāko atbalstu kādai no konkursa komandām.

Informācijas avots: Latvijas Pilsoniskā alianse

  • Icon 02
  • Icon 03

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!