Regulāras nodarbības

  • Rūjienas senioru sadziedāšanās stunda
    Katru otro piektdienu plkst. 10.00.

    lasīt vairāk

Vispasaules Olimpiskā diena Rūjienas senioru mājā

28. septembra pēcpusdienā vispasaules olimpiskās dienas tradīcijām pievienojās 26 Rūjienas senioru mājas iedzīvotāji, kas neraugoties uz cienījamo vecumu, ar prieku un degsmi piedalījās Olimpiskajās aktivitātēs veicot īpašu-senioriem piemērotu - vingrinājuma kompleksu. Ar lielu interesi seniori noskatījās rīta rosmes vingrojumu kompleksu „Pavingrosim.” Neskatoties uz to, ka paši nevarēja vingrot līdzi, sirdī tas uzjundīja jaunības atmiņas, kad paši piedalījās dažādās sporta spēlēs.

Fizioterapeites Dairas Lāces vadībā notika kopīga vingrošana, izmantojot olimpiskās hanteles. Prieks, kas bija redzams senioru sejās, ir kā pierādījums olimpiskās kustības moto: „Vingrot ir tikpat viegli kā elpot!” patiesumam.

Vingrinājumus izpildīt palīdzēja atsaucīgie senioru mājas darbinieki, kas ar degsmi vingroja līdzi un atbalstīja seniorus, veidojot draudzīgu komandu. Pēc vingrošanas seniori kopīgi vienojās, ka turpmāk vingros katru nedēļu.Tas vairos viņu prieku un pozitīvu vēlmi pēc kustībām.

Rūjienas seniori kopīgiem spēkiem vairoja Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību un cieņu. Nākošo gadu Rūjienas senioru māja labprāt savā olimpiskajā sporta dienā uzņemtu ciemos kādu olimpieti, jo arī senioru vidū ir īsti sporta draugi.

Raksta autors: Daira Lāce

Rūjienā, 2012.gada 28.septembris

  • Icon 02
  • Icon 03

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!